Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Czy filmy pochodzą od oficjalnych i legalnych dystrybutorów?

Tak. Filmy sprowadzamy z USA od licencjonowanych dystrybutorów.

2. Czy filmy mają blokadę regionalną?

99.9% filmów nie ma blokady regionalnej. Oznacza to że mogą być odtworzone w każdym kompatybilnym odtwarzaczu DVD lub Blu-ray.

3. Czy filmy są dostępne od ręki?

Filmy umieszczone w kategorii "Dostępne na magazynie" są dostępne z wysyłką w 24 godziny. Pozostałe są oznaczone jako produkty na specjalne zamówienie z czasem realizacji około 30 dni roboczych.

4. Czy mogę otrzymać Fakturę VAT?

Tak. Nasza firma jest legalnie działającym podmiotem gospodarczym. Jesteśmy płatnikiem VAT.

5. Czy wszystkie filmy na zamówienie są dostępne?

Nie. Ogromna większość filmów , które mają podany czas realizacji "30 dni" są dostępne u naszego dystrybutora. Może się zdarzyć że zamówiony film nie będzie możliwy do zamówienia (nakład wyczerpany). Po opłaceniu zamówienia są dwa wyjścia z takiej sytuacji : - zwrot za niezrealizowany tytuł - wymiana na inny tytuł O ewentualnym braku zostaną Państwo poinformowani jak najszybciej.

6. Czy filmy są nowe?

Tak. Filmy w naszym sklepie są nowe, zafoliowane. Aczkolwiek w związku z tym że przechodzą kontrolę celną , sporadycznie może się zdarzyć że zostaną pozbawione fabrycznej folii.

Tushy RAW