Wczytuję dane...
Zgłoś nadużycie

Zgłoś nadużycie

Zasady zgłaszania nadużyć: Zapewniamy solidny system zgłaszania naruszeń naszych Warunków korzystania z usługi, a także treści niezgodnych z prawem lub bez zgody. Zamierzamy obsługiwać ten system tak wydajnie i szybko, jak to możliwe, w uczciwy i rozsądny sposób. Staramy się rozwiązywać wszystkie zgłoszenia w ciągu siedmiu (7) dni roboczych i zapewniamy jasne wytyczne, aby zapobiec powtarzaniu się problemów. Jeśli doszło do naruszenia, ustalimy odpowiedni środek zaradczy i podejmiemy niezbędne działania. Wszelkie treści uznane za nielegalne są natychmiast usuwane. Nie podejmiemy działań przeciwko innym użytkownikom za działania, które mają miejsce na innej platformie lub offline. W przypadkach, gdy sporów dotyczących zgody nie można rozstrzygnąć wewnętrznie, takie spory są kierowane do neutralnego stowarzyszenia arbitrażowego na nasz koszt. Po podjęciu działania lub jeśli potrzebne będą dodatkowe informacje, skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innej wiadomości elektronicznej.

Wielokrotni i rażąco naruszający zasady: Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia zaawansowanych działań przeciwko tym użytkownikom, którzy (1) wielokrotnie naruszają nasze zasady lub (2) dopuszczają się pojedynczego rażącego naruszenia naszych zasad. Te zaawansowane działania mogą obejmować między innymi usunięcie konta i zablokowanie możliwości korzystania z tej Witryny w przyszłości.

UWAGA DOTYCZĄCA KWESTII PRAW AUTORSKICH: Jeśli padłeś ofiarą naruszenia praw autorskich, musisz przesłać żądanie usunięcia treści zgodne z naszymi Zasadami dotyczącymi praw autorskich

 
*pola obowiązkowe

Tushy RAW